Релаксатор для хребта

BACK MAGIC

Звичайна ціна 614 грн
Акційна ціна 399 грн

ЗАОЩАДЖУЙ ПРЯМО ЗАРАЗ!

  1. 2 шт = 718 грн ( знижка 10% )
  2. 3 шт = 1017 грн ( знижка 15% )
  3. 4 шт = 1276 грн ( знижка 20% )

До кінця акції залишилось:

*- Акція триває з 10.06.2024 по 19.06.2024

*- Цiну знижено через випуск нової моделi. Додаткову iнформацiю Вам надасть наш менеджер. Ваша розмова може бути записана з метою покращення якостi обслуговування.

ВІДЕООГЛЯД

ПЕРЕВАГИ

Розслаблення

Коли ви лягаєте на тренажер, сила тяжіння дозволяє без особливих зусиль розтягуватися передній частині вашого тіла вгору, після чого всі м'язи, починають поступово розслаблятися, обережно звільняючи диски в хребцях.

ПЕРЕПРОФЕЛЮВАННЯ Хребта

В результаті відбувається дуже м'яке перепрофілювання хребта, знімається напруга і біль, покращується постава та хода. Ви будете вражені тим, наскільки добре ви почуваєтеся вже після першого застосування!

Висока якість

Виготовлений тренажер-масажер спини Back Magic Support з дуже міцного ABS пластику, що дозволяє спокійно витримувати вагу навіть дуже гладкої людини. Таким чином, ви можете бути спокійні і впевнені в його якості.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Тип: тренажер-місток
  • Матеріал: ABS пластик
  • Рівень навантаження: 3
  • Розміри: 38х25 см
  • Вага: 600 гр
  • Максимальне навантаження: 100 кг
  • Колір: уточнюйте у менеджера

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Доставили швидко. Виявилося, що зручно з нею їздити в машині. Будинки на рівній поверхні дуже добре розслабляють і випрямляють спину (у мене сутулість є). Ось прямий є відчуття, що її мені і не вистачало.))) Рівень вигину регулюється, що дуже зручно.

Карина Новацька

8 років за кермом не пройшли безслідно. Кілька років тому почалися болі в спині. Допомагав масаж, але його з собою в дорогу не візьмеш. Друзі порадили коректор, і я їм за це дуже вдячний. Біль повністю пройшла.

Кирилл Опенко

Тренажером користуюся вже кілька років. Для моєї хворої спини просто порятунок. Розтягла її після робочого дня і можна щось вдома робити. Тренажер міцний, має три положення, немає запаху. Наразі замовляла дві штуки для подруг. Магазину дякую, дуже швидко відправив замовлення. Рекомендую.

Олена Попова

Як зробити замовлення?

Заявка

Заповніть контактну форму на сайті

Дзвінок

Наш менеджер передзвонить для уточнення деталей

Відправлення

Доставляємо ваш товар протягом 1-2 днів

Отримання

Оплачуєте при отриманні на пошті

Релаксатор для хребта

BACK MAGIC

Звичайна ціна 614 грн
Акційна ціна 399 грн