Скребок для скла

CAR ICE SCRAPER

Звичайна ціна 306 грн
Акційна ціна 199 грн

ЗАОЩАДЖУЙ ПРЯМО ЗАРАЗ!

  1. 2 шт = 358 грн ( знижка 10% )
  2. 3 шт = 507 грн ( знижка 15% )
  3. 4 шт = 636 грн ( знижка 20% )

До кінця акції залишилось:

*- Акція триває з 17.06.2024 по 19.06.2024

*- Цiну знижено через випуск нової моделi. Додаткову iнформацiю Вам надасть наш менеджер. Ваша розмова може бути записана з метою покращення якостi обслуговування.

ВІДЕООГЛЯД

ПЕРЕВАГИ

ШВИДКЕ ОЧИЩЕННЯ

Конусоподібний скребок для видалення льоду та снігу очистить скло вашого автомобіля набагато швидше, ніж звичайний. Цей винахід вироблений з високоякісного пластику, дуже легкий, його зручно тримати в руці.

ЛЕГКІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ

Для видалення снігу достатньо водити круговими рухами широкою частиною скребка по склу. Друга сторона скребка, меншого діаметра, може бути використана як криголам. І приємний бонус – скребок можна використовувати як лійку, наприклад, щоб додавати рідину для омивача у ваш автомобіль.

БЕЗПЕЧНІСТЬ

Тепер ви забудете про подряпини та тріщини на склі, адже за допомогою цього очищувача, навіть при сильному тиску, ви не зможете пошкодити ваш автомобіль.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Тип: очисник лобового скла
  • Діаметр: 14 см
  • Висота: 11 см
  • Матеріал: АБС-пластик

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Кілька років тому запізнювався на роботу і сильно подряпав скло старим скребком, як результат тріщина. Чистити став акуратно і довго... Добре натрапив на конус-скребок. Одразу ж замовив. Придбанням дуже задоволений.

Олег Манник

Перепробував усі варіанти очищення лобового скла, починаючи від дідівського окропу та закінчуючи автофеном. Якщо згадати кілька моїх штрафів за тріщини, подряпини і одне скло, що лопнуло, то найкращим варіантом було б їх взагалі не чистити. Тепер конусом-скребком це можна робити швидко, навіть якщо машина всю ніч у снігопад стоїть на вулиці.

Максим Ронич

Найбільше в зиму не люблю сніг, а якщо точніше, коли він зранку лежить на моїй машині... Довелося навіть другий чайник купити "відтавати" лобове скло з ранку. Добре у сусіда побачив цей скребок і купив собі. Кому як, а мені ось "зайві" 10 хвилин сну зранку жодного разу не зашкодять.

Константин Ворох

Як зробити замовлення?

Заявка

Заповніть контактну форму на сайті

Дзвінок

Наш менеджер передзвонить для уточнення деталей

Відправлення

Доставляємо ваш товар протягом 1-2 днів

Отримання

Оплачуєте при отриманні на пошті

Скребок для скла

CAR ICE SCRAPER

Звичайна ціна 306 грн
Акційна ціна 199 грн