ПРИМАНКА-ПАСТКА

FISH HUNTER

Звичайна ціна 660 грн
Акційна ціна 429 грн

ЗАОЩАДЖУЙ ПРЯМО ЗАРАЗ!

  1. 2 шт = 772 грн ( знижка 10% )
  2. 3 шт = 1093 грн ( знижка 15% )
  3. 4 шт = 1372 грн ( знижка 20% )

До кінця акції залишилось:

*- Акція триває з 17.06.2024 по 19.06.2024

*- Цiну знижено через випуск нової моделi. Додаткову iнформацiю Вам надасть наш менеджер. Ваша розмова може бути записана з метою покращення якостi обслуговування.

ВІДЕООГЛЯД

ПЕРЕВАГИ

ЯКІСТЬ

На відміну від застарілих пристроїв із металевих прутів або вербових гілок, сучасна сітка виготовляється із міцної нейлонової сітки, що дозволяє зручно її перевозити та зберігати.

ПРАКТИЧНІСТЬ

Дуже легка у використанні та проста у транспортуванні. Крім того, вдосконалена рибальська сітка має не один і не два входи для риби, а вісім! Це багаторазово підвищує ефективність риболовлі!

ФУНКЦІОНАЛЬНА

Підходить для риболовлі на озері, ставку, річці та навіть для підлідної риболовлі. Перевагою цього способу є те, що риба ловиться сама: вам достатньо лише опустити сітку під воду і раз на кілька годин виймати з пастки рибу.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Матеріал: сталь та сітка
  • Розкладена снасть: 96 см в діаметрі
  • Складена снасть: 66 см в довжину
  • Діаметр входу: 12 см

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Вже цілий місяць користуюсь снастями Fish Hunter. Відразу купив 6 снастей, тому що у нас за містом є гарна річка з дуже класними місцями для риболовлі. За перший вихід на рибне полювання наловили 11 кг риби! Такого ще не бачив! Зазвичай я максимум ловив 3-4 кілограми, а тут цілих 11! Однозначно рекомендую!

Віталій Манич

Хотів висловити магазину подяку за виконану роботу. Снасть прийшла в моє місто лише за 2 дні. Якістю залишився задоволеним. Матеріали міцні та дійсно надійні. Всі деталі щільно закріплені і немає ніякої вади. В цілому, я однозначно задоволений своєю покупкою і точно рекомендуватиму ваш магазин своїм товаришам.

Антон Крунина

Посилка прийшла швидко, лише за 1 день. Придбанням дуже задоволений, перший тест на рибалці снасть пройшла на відмінно. Спочатку були побоювання щодо надійності. Боявся що не витримуватиме улов, але я даремно переживав. Зручна і невелика снасть завжди під рукою, важить небагато - можна скрізь брати з собою.

Станіслав Перепічко

Як зробити замовлення?

Заявка

Заповніть контактну форму на сайті

Дзвінок

Наш менеджер передзвонить для уточнення деталей

Відправлення

Доставляємо ваш товар протягом 1-2 днів

Отримання

Оплачуєте при отриманні на пошті

ПРИМАНКА-ПАСТКА

FISH HUNTER

Звичайна ціна 660 грн
Акційна ціна 429 грн