ФІТНЕС-ГУМКИ

Звичайна ціна 460 грн
Акційна ціна 299 грн

ЗАОЩАДЖУЙ ПРЯМО ЗАРАЗ!

  1. 2 шт = 538 грн ( знижка 10% )
  2. 3 шт = 762 грн ( знижка 15% )
  3. 4 шт = 956 грн ( знижка 20% )

До кінця акції залишилось:

*- Акція триває з 05.06.2024 по 19.06.2024

*- Цiну знижено через випуск нової моделi. Додаткову iнформацiю Вам надасть наш менеджер. Ваша розмова може бути записана з метою покращення якостi обслуговування.

ПЕРЕВАГИ

Зручність

Гумки стануть найзручнішим пристроєм у вашому спортивному житті, адже використовувати їх настільки просто, що ви можете робити це будь-де.

Універсальність

Приємний матеріал, з якого виконані гумки, не створюватиме зайвого натягу на шкірі, що позбавить вас від неприємних відчуттів під час тренування. Можна використовувати на будь-якій частини тіла.

Практичність

Широкий вибір пружності гумок – це те, що робить їх універсальним інструментом у тренувальному процесі, та замінює більшість дорогих тренажерів.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Тип: для фітнесу
  • Конструкція: стрічкова
  • Тип навантаження: розтягнення
  • Ширина: 8.5 см
  • Довжина: 5 см

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Не люблю нудні тренування, з ними неможливо отримувати задоволення від спорту. Я займаюся щодня по дві години, мені потрібна різноманітність. I Esonstyle дав мені те, що я шукала: відмінне навантаження і купу нових вправ на всі групи м'язів.

Марія Новак

Звичайні махи перетворюються в складні вправи, якщо задіяти утяжелитель. Замовила комплект з гумок повністю. Носити з собою зручно, завдяки мішку. Я чергую роботу для різних груп м'язів, щоб опрацювати їх ретельно. День ніг, день рук. Ті, хто тренуються, мене зрозуміють.

Ірина Піліпенко

Я фітнес-інструктор. Замовили гумки в клуб на мое прохання. Тепер на це тренування збирається багато бажаючих підкачатися. Безліч цікавих варіантів використання тренажерів Esonstyle роблять заняття нудним і ефективним.

Ольга Довга

Як зробити замовлення?

Заявка

Заповніть контактну форму на сайті

Дзвінок

Наш менеджер передзвонить для уточнення деталей

Відправлення

Доставляємо ваш товар протягом 1-2 днів

Отримання

Оплачуєте при отриманні на пошті

ФІТНЕС-ГУМКИ

Звичайна ціна 460 грн
Акційна ціна 299 грн