ПІДВІСНИЙ ОРГАНАЙЗЕР ДЛЯ ВЗУТТЯ

SHOE RACK

Звичайна ціна 537 грн
Акційна ціна 349 грн

ЗАОЩАДЖУЙ ПРЯМО ЗАРАЗ!

  1. 2 шт = 628 грн ( знижка 10% )
  2. 3 шт = 889 грн ( знижка 15% )
  3. 4 шт = 1116 грн ( знижка 20% )

До кінця акції залишилось:

*- Акція триває з 18.06.2024 по 19.06.2024

*- Цiну знижено через випуск нової моделi. Додаткову iнформацiю Вам надасть наш менеджер. Ваша розмова може бути записана з метою покращення якостi обслуговування.

ПЕРЕВАГИ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Органайзер можна використовувати не тільки для взуття, а й для одягу, для аксесуарів, для білизни або дрібниць. Він надійно захищає від пилу і бруду всі предмети в будь-якому приміщенні.

ПРАКТИЧНІСТЬ

Підвісний органайзер - практичний аксесуар, який дасть змогу компактно розмістити до 6 пар взуття, заощадить місце та підтримє порядок у домі, у спальні, в шафі, в гардеробній.

ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ

Органайзер зручно складається і займає мало місця. Підвісний органайзер має полички для зберігання, які будуть дбайливо зберігати ваші шкарпетки, одяг, білизну, міні сумки.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Тип: підвісний органайзер
  • Призначення: для взуття, одягу, білизни
  • Розміри: 118 х 33 см
  • Матеріал: текстиль, метал

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Це саме те, що мені потрібно було для моєї маленької кімнати. Я не можу дозволити собі багато простору для зберігання мого взуття, тому ця полиця була ідеальним варіантом. Вона дозволяє зберігати взуття в чистоті і порядку, а також займає мінімум місця.

Ольга Максимова

Більш просту та зручну систему зберігання взуття я ще не зустрічала. Проста форма дозволяє мені зберігати багато взуття в одному місці, що заощаджує простір в моєму коридорі. Цей продукт є однією з моїх найкращих покупок цього року, і я би порекомендувала його кожному!

Валерія Кравченко

Я купила цей зручний органайзер для взуття, і він просто врятував мій гардероб! Я дуже задоволена покупкою та рекомендую його всім, хто шукає ефективне рішення для зберігання взуття.

Марина Ковальчук

Як зробити замовлення?

Заявка

Заповніть контактну форму на сайті

Дзвінок

Наш менеджер передзвонить для уточнення деталей

Відправлення

Доставляємо ваш товар протягом 1-2 днів

Отримання

Оплачуєте при отриманні на пошті

ПІДВІСНИЙ ОРГАНАЙЗЕР ДЛЯ ВЗУТТЯ

SHOE RACK

Звичайна ціна 537 грн
Акційна ціна 349 грн