Точилка для ножів

Звичайна ціна 430 грн
Акційна ціна 299 грн

ЗАОЩАДЖУЙ ПРЯМО ЗАРАЗ!

  1. 2 шт = 538 грн ( знижка 10% )
  2. 3 шт = 762 грн ( знижка 15% )
  3. 4 шт = 956 грн ( знижка 20% )

До кінця акції залишилось:

*- Акція триває з 17.06.2024 по 19.06.2024

*- Цiну знижено через випуск нової моделi. Додаткову iнформацiю Вам надасть наш менеджер. Ваша розмова може бути записана з метою покращення якостi обслуговування.

ВІДЕООГЛЯД

ПЕРЕВАГИ

ШВИДКІСТЬ ТА БЕЗПЕЧНІСТЬ

З точилкою для ножів не доведеться витрачати години, щоб загострити всі ножі в будинку. Прилад дозволяє заточувати леза одним лише рухом, то тогож не дозволяє поранитися.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Конструкція точилки для ножів настільки зручна, що дозволяє працювати не тільки з прямими лезами, а дозволяє підточувати хвилясті леза, ножиці, мисливські та туристичні ножі.

КОМПАКТНІСТЬ

Точилка для ножів не займає багато місця і легко вміститься у шухляді столу. Компактний розмір дозволяє використовувати її на кухні, в саду або на дачі.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Матеріал корпусу: пластик
  • Матеріал точильного диска: штучний корунд
  • Живлення: 4 батареї АА
  • Розміри: 13 х 5 х 7 см
  • Вага: 300 г

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Я підточую ножі приблизно раз на місяць, займає цю справу якісь секунди, але після заточування потрібно бути обережнішим - можна і порізатися. На мій погляд, ножі вона не псує. Зусиль багато прикладати не треба, чудово підійде для жінки.

Діана Носик

Як то кажуть затишок у будинку створюють дрібниці, а вже на кухні тим більше! Кожна господиня знає, як легко може зіпсуватися настрій, від такої дрібниці, як тупий кухонний ніж. Перепробувавши купу всього, дійшла висновку, що якісно і швидко точить саме ця точилка.

Ольга Барбарук

Замовила цю ножеточку, бо втомилася боротися із тупими ножами на кухні. Вічні муки, щоб приготувати простий обід, та ще й постійно ризик порізатись. Тепер жодних бід із приготуванням не знаю — салати та гарячі страви виходять як у ресторані!

Олена Жовтневич

Як зробити замовлення?

Заявка

Заповніть контактну форму на сайті

Дзвінок

Наш менеджер передзвонить для уточнення деталей

Відправлення

Доставляємо ваш товар протягом 1-2 днів

Отримання

Оплачуєте при отриманні на пошті

Точилка для ножів

Звичайна ціна 430 грн
Акційна ціна 299 грн