Розумна система поливу

Multifunctional sprinkler

Звичайна ціна 614 грн
Акційна ціна 399 грн

ЗАОЩАДЖУЙ ПРЯМО ЗАРАЗ!

  1. 2 шт = 718 грн ( знижка 10% )
  2. 3 шт = 1017 грн ( знижка 15% )
  3. 4 шт = 1276 грн ( знижка 20% )

До кінця акції залишилось:

*- Акція триває з 14.06.2024 по 19.06.2024

*- Цiну знижено через випуск нової моделi. Додаткову iнформацiю Вам надасть наш менеджер. Ваша розмова може бути записана з метою покращення якостi обслуговування.

ВІДЕООГЛЯД

ПЕРЕВАГИ

Економія часу

Розумна система автоматичного поливу допоможе рівномірно поливати галявину, клумбу або город. Гнучкі шланги зрошувача можно направити в різні сторони для рівномірного поливу.

Полив у 12 напрямках

Із зрошувачем Ви забудете про проблеми поливу, тому що його можна направити на 360 градусів. Гнучкі шланги допоможуть Вам точно спрямувати струмені дощувача на необхідні зони поливу.

Розсіювачі створюють ефект дощу

Його можна використовувати для охолодження даху будинку, що надасть свіжості у Вашому дворі. Зрошувач зроблений із міцного Abs пластику, що надає йому довговічності.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Тип: система поливу
  • Матеріал: пластик
  • Зона поливу: до 35 м2
  • Полив: 12 напрямках

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Для того, щоб вирощувати щось на городі, потрібно не тільки бажання, але сили і час. Посадити і зібрати ще добре, але влітку в спеку та на півдні, і з підвищеним тиском поливання стає великою проблемою. Дякуємо виробникам полити допомагає і онукам сподобалося бігати навколо нього - охолоджуватися.

Марія Привалова

Один поливник на газон поставив, і два на грядки і попросив сусіда 2 рази на тиждень заходити на 10 хвилин і повертати вентиль. Хороша річ ця система поливу.

Роман Антонов

Лійки та відра - це вже не в моєму віці і не з моїм здоров'ям. Воду на город тягати і поливати сил уже нема. Думала, що на городі для дітей і онуків вже нічого не вирощу. Але онучок привіз мені поливалку і до городу шланг з водою провів. Приєднуєш її до шлангу - "усики" куди треба повертаєш, включаєш воду і сидиш на табуретці і дивишся. Як все поллється на інше місце, переносиш ось і вся робота.

Наталія Новак

Як зробити замовлення?

Заявка

Заповніть контактну форму на сайті

Дзвінок

Наш менеджер передзвонить для уточнення деталей

Відправлення

Доставляємо ваш товар протягом 1-2 днів

Отримання

Оплачуєте при отриманні на пошті

Розумна система поливу

Multifunctional sprinkler

Звичайна ціна 614 грн
Акційна ціна 399 грн