Ортопедична подушка ніг

Leg Pillow

Звичайна ціна 614 грн
Акційна ціна 399 грн

ЗАОЩАДЖУЙ ПРЯМО ЗАРАЗ!

  1. 2 шт = 718 грн ( знижка 10% )
  2. 3 шт = 1017 грн ( знижка 15% )
  3. 4 шт = 1276 грн ( знижка 20% )

До кінця акції залишилось:

*- Акція триває з 17.06.2024 по 19.06.2024

*- Цiну знижено через випуск нової моделi. Додаткову iнформацiю Вам надасть наш менеджер. Ваша розмова може бути записана з метою покращення якостi обслуговування.

Відеоогляд

Переваги

Ефективність

Подушка підтримує коліна, хребет та шию в анатомічно правильному положенні, розподіляє навантаження між різними групами м'язів та надає комфортний та здоровий сон.

Відмінна якість

Подушка здійснює надійну, комфортну ортопедичну підтримку. Гарантоване збереження форми протягом щонайменше 2-х років щоденного використання; 100% гіпоалергенність матеріалів та основи подушки.

Зменшує навантаження

Використання подушки допомагає фіксувати ноги і знижуватиме навантаження на суглоби, що зменшить больові відчуття і сприятиме міцнішому сну та відпочинку.

  • Тип: подушка для ніг
  • Розміри: 23 х 23 х 14,5 см
  • Матеріал : поліуретанова піна, 100% гіппоалергенна бавовна
  • Особливість: ефект пам'яті
  • Вага: 400 г

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Часто відчуваю в кінці дня втому в ногах. Почав використовувати охолоджуючі мазі, венотоникі, але вони на годину-дві знімають відчуття втоми. Побачивши рекламу, замовив подушку для ніг. Після тижневого використання, мої ноги мені сказали "спасибі". Відчуття супер!

Микита Коваленко

Замовляла так як раніше бачила таку подушку у подруги і мені дуже сподобалася ідея. За цілий день, особливо в спеку, ноги втомлюються, а з цією подушкою після сну відвуваєш себе як після відпустки)! Всім раджу!!!

Валерія Кравчук

Добрий день всім! Можу впевнено сказати, хороша подушка, спати стало набагато приємніше, почала більше висипатися. Замовляла 2 штуки, собі і чоловікові. Так як чоловік алергетик важливо було підібрати протиалергенний склад, дана подушка повністю в цьому виправдала очікування! За якістю пошиття подушка відмінна. Всім рекомендую! Спасибі вам)

Ольга Максимова

Як зробити замовлення?

Заявка

Заповніть контактну форму на сайті

Дзвінок

Наш менеджер передзвонить для уточнення деталей

Відправлення

Доставляємо ваш товар протягом 1-2 днів

Отримання

Оплачуєте при отриманні на пошті

Ортопедична подушка ніг

Leg Pillow

Звичайна ціна 614 грн
Акційна ціна 399 грн