ІДЕАЛЬНА ПОСМІШКА

Вініри SnapOn Smile

Звичайна ціна 306 грн
Акційна ціна 199 грн

ЗАОЩАДЖУЙ ПРЯМО ЗАРАЗ!

  1. 2 шт = 358 грн ( знижка 10% )
  2. 3 шт = 507 грн ( знижка 15% )
  3. 4 шт = 636 грн ( знижка 20% )

До кінця акції залишилось:

*- Акція триває з 17.06.2024 по 19.06.2024

*- Цiну знижено через випуск нової моделi. Додаткову iнформацiю Вам надасть наш менеджер. Ваша розмова може бути записана з метою покращення якостi обслуговування.

ПЕРЕВАГИ

Універсальний розмір

Унікальний виріб, який зробить вашу посмішку чарівною. Допоможе вам перестати соромитись своїх зубів і ви зможете посміхатися так часто, як цього захочете.

Прості і зручні

Вони настільки зручні, що вже через кілька хвилин після вставки, стануть для вас майже непомітними. Ніхто і ніколи, не знаючи вас, не зможе відрізнити, що це вініри, а не ваші справжні красиві зуби.

Не вимагають обточування

Вони виробляються з медичного пропілену за сучасними стандартами. Це надійний матеріал, який зазвичай не втрачає своєї привабливості і міцності протягом десятків років.

ВИКОРИСТОВУВАТИ ПРОСТО!

Крок 1 Опустіть накладки до 2 хвилини в гарячу воду

Крок 2 Щільно притисніть до зовнішньої сторони зубів

Крок 3 Посміхайтеся якомога частіше, адже гарна посмішка йде всім!

ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Колір: білий
  • Вага: 50 г
  • Розмір: універсальний

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

У мене були жовті і криві зуби, які влаштовували мене, але не влаштовували мою дружину. Тут вона знайшла вініри , купила їх собі, спробувала і замовила такі ж мені. Чесно скажу, не дуже хотів їх носити. Але коли спробував, здивувався. Вони дуже зручні, кріпляться міцно, а зуби виглядають чудово. Тепер на будь-який офіційний випадок вони у мене під рукою.

Денис Шаповал

У мене між передніми зубами велика тріщина, виглядає не дуже красиво, я завжди мріяла її закрити як-небудь. Побачила рекламу, замовила вініри , виконала свою мрію! Зубки повністю покриваються цією платівкою, виглядає дуже природно і красиво! Зубки білі, рівні відразу, то що треба! Беріть, не пошкодуєте)

Ірина Тодоренко

Замовив собі бо ніби всі беруть їх. У мене зуби м'яко кажучи в не дуже доброму стані. Ну думаю спробую. Вініри ці повністю виправдали мої сподівання. Я став посміхатися, не соромлячись своїх зубів. Відрізнити від справжніх зубів ці вініри неможливо. Всім, у кого передні зуби в не дуже доброму стані, вкрай рекомендую!

Михайло Прокопенко

Як зробити замовлення?

Заявка

Заповніть контактну форму на сайті

Дзвінок

Наш менеджер передзвонить для уточнення деталей

Відправлення

Доставляємо ваш товар протягом 1-2 днів

Отримання

Оплачуєте при отриманні на пошті

ІДЕАЛЬНА ПОСМІШКА

Вініри SnapOn Smile

Звичайна ціна 306 грн
Акційна ціна 199 грн