ФІЛЬТР

WATER PURIFIER

Звичайна ціна 922 грн
Акційна ціна 599 грн

ЗАОЩАДЖУЙ ПРЯМО ЗАРАЗ!

  1. 2 шт = 1078 грн ( знижка 10% )
  2. 3 шт = 1527 грн ( знижка 15% )
  3. 4 шт = 1916 грн ( знижка 20% )

До кінця акції залишилось:

*- Акція триває з 08.06.2024 по 19.06.2024

*- Цiну знижено через випуск нової моделi. Додаткову iнформацiю Вам надасть наш менеджер. Ваша розмова може бути записана з метою покращення якостi обслуговування.

ПЕРЕВАГИ

Миттєве очищення

Керамічна насадка фільтрує потік води, що дорівнює потоку з під крана. Висока пропускна здатність забезпечить вас очищеною водою, позбавляючи при цьому від очікування очищення.

5 шарів фільтрації

Високоякісна діатомова система забезпечує в одному фільтрі 5 ступенів очищення, застосовуючи мінерали і мікроскопічні органічні частки.

Зручність

Насадка Water Purifier підійде під будь-який змішувач. Поміняти, зняти або встановити компоненти насадки може самостійно будь-яка людина - чоловік, жінка, літній або навіть підліток

ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • Тип фільтрації: проточний
  • Вага упаковки: 405г
  • Розмір упаковки: 19см x 19см x 9см
  • Фільтр для води: 1 шт
  • Керамічний картридж: 1 шт
  • Універсальний адаптер: 1 шт
  • Кран-адаптери: 4 шт

ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ

Давно хотів купити насадку на змішувач замість звичайного фільтра типу «Бар'єр». Дуже зручно, не пошкодував про покупку ні разу! Величезний плюс до інших зручностей - це потокова фільтрація. Раніше потрібно було наливати в фільтр воду, чекати 10-15 хвилин, потім переливати воду з нього вже куди потрібно. З цією насадкою просто відразу набираєш воду!

Сергій Машков

Придбала собі і батькам пару місяців назад. Чи не можемо натішитися. Не потрібно тепер тягати з магазину питну воду або постійно набирати фільтр) Завжди свіжа холодненька вода відразу з крана. Спасибі хлопцям зробили скидочку на другий фільтр і через день вже доставили до Харкова!)

Вікторія Глушко

Насадка на змішувач води приємно здивувала своїм довгим терміном служби, при тому, що йде постійна якісна очистка. Попередні фільтри не могли очищати воду нормально довше 2-х місяців. Water Purifier спокійно пропрацював більше року, потім я просто поміняв фільтр. Тепер знову насолоджуюся чистою водою. Насадка встановлюється буквально за кілька хвилин, вода йде повним потоком і по смаки відрізняється від звичайної води з-під крана. Незамінна річ для сучасної кухні!

Кирило Мальцев

Як зробити замовлення?

Заявка

Заповніть контактну форму на сайті

Дзвінок

Наш менеджер передзвонить для уточнення деталей

Відправлення

Доставляємо ваш товар протягом 1-2 днів

Отримання

Оплачуєте при отриманні на пошті

ФІЛЬТР

WATER PURIFIER

Звичайна ціна 922 грн
Акційна ціна 599 грн